Titre

De vliegende jongen

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789048739349

Éditeur

Uitgeverij Zwijsen

Prix

6,00

Détails

2021, 80pp, Gebonden; NIEUW!! (alleen gebruikt voor recenseren)

Plus d'informations
Sybren helpt als knechtje in Haarlem bij de beroemde arts en onderzoeker Martinus van Marum. Martinus is directeur van het Teylers Museum, het oudste museum van Nederland. Rond 1795 is hij bezig met de bouw van een heel grote elektriseermachine. In de stad leert Sybren Jeltje kennen, die in de kermistent van Professor Volta werkt. Ook Volta heeft een eenvoudige machine om elektriciteit op te wekken en hij gebruikt dat als kermisattractie. Volta wil Sybren gebruiken voor een gevaarlijk experiment. Zal dat wel goed aflopen? Historisch, deels op ware gebeurtenissen gebaseerd verhaal, geschreven in een toegankelijke stijl. Het verhaal geeft mooi weer hoe kinderen in die tijd leefden. De kleurrijke illustraties en het omslag passen goed bij de sfeer. Ter introductie voorin vier pagina’s informatie over het leven in die tijd. Achterin tips voor een boekbespreking. Goed bruikbaar in het onderwijs. Deel in de serie 'Duik in de tijd van', die aansluit bij de Canon van Nederland; dit verhaal gaat over het tijdvak ‘Pruiken en revoluties’. Op de website van de uitgever een werkblad en extra materiaal. AVI-M6. Vanaf ca. 9 jaar..
Images
Ede, Bies van - De vliegende jongen
De Boekenrecensent Hardenberg

Hartelijk welkom in ons Boekwinkeltje! Wij bieden boeken te koop aan, waarvan het overgrote deel helemaal nieuw is. Wij recenseren namelijk al ruim 30 jaar, voor diverse organisaties in de boekenbranche.Nadat we de recensie geschreven hebben mogen we het boek houden. Jaarlijks schrijven we meer dan 50 recensies. Je snapt dat onze boekenkasten dan gauw overvol raken. Wij bieden de boeken aan voor een schappelijke prijs, meestal ca. 50% van de nieuwprijs. Thuis hebben we nog meer titels staan, dus wil je bijvoorbeeld als school je schoolbieb uitbreiden, neem dan gerust contact op.
Afhalen van boeken is in overleg mogelijk, eventueel ook op een adres in Zwolle. Dat spaart portokosten, als je in de buurt woont! Hartelijke groeten van de boekenrecensenten Dirry en Erik.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie De Boekenrecensent.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec De Boekenrecensent
  • Après votre commande vous et De Boekenrecensent recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de De Boekenrecensent
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • De Boekenrecensent peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers