Titre
Het huis van meneer Bijtebauw
Auteur
Storm, Theodor
ISBN
9789071456053
Éditeur
Literaire Uitgeverij Nota Bene
Prix
€ 4,00
Détails
zonder jaartal, 40 pp paperback (vlek voorkaft, verder goed!) Staat van het boek: 7.5
Plus d'informations
(Literaire Uitgeverij Nota Bene)
ISBN 9071456056
zonder jaartal
40 pp paperback
(vlek voorkaft, verder goed!)
Staat van het boek: 7.5
De katers vormen samen met de stokoude huishoudster vrouw Antje de enige wezens die de zonderling Bijtebauw als gezelschap kan verduren. Bijtebauw is een vrek van de ergste soort, die zijn halfzuster met haar ziekelijke zoontje Christiaan van de deur wijst en daardoor grote schuld op zich laadt.
Als hij berouw krijgt, is het te laat. De katers bewaken hem. Hij kan de buitenwereld niet meer bereiken. Zijn huis is zijn gevangenis: "Zo zit hij daar nog steeds in afwachting van de barmhartigheid Gods."
Klaus Siegel heeft dit fascinerende werkje uitstekend vertaald. De benauwende atmosfeer van het oude huis is mooi weergegeven.
Prijs €4,-
Images
Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec Stanley&Livingstone
- Après votre commande vous et Stanley&Livingstone recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Stanley&Livingstone
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- Stanley&Livingstone peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.