Titre

Bad Bentheim - Sporen van een rijk verleden

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789082887105

Éditeur

Creagro

Prix

24,95

Détails

160 pagina's, full-color, gebonden, NIEUW

Plus d'informations
In meer dan veertig pakkende korte verhalen komt de geschiedenis van Bad Bentheim tot leven en krijgen de sporen uit het verleden betekenis. Tegenover het kasteel staat een klein standbeeld van een arbeider in de steengroeve: de ‘Kuhlkerl’. Hij recht zijn rug en met zijn handen achter zijn bretels kijkt hij met een trotse blik naar het kasteel. Kuhlkerls hebben meer dan acht eeuwen lang de Bentheimer zandsteen uit de steengroeven gehaald. Het kasteel en vele andere gebouwen in Bad Bentheim, maar ook in Nederland, zijn ermee gebouwd.

Wat hadden de Oranjes met de graven van Bentheim? En waarom was de schilder Jacob van Ruisdael zo gefascineerd door het kasteel? Waarom werd Bentheim calvinistisch, in tegenstelling tot de rest van Noord-Duitsland? Dit boek zorgt voor menig uur leesplezier en verrijkt uw bezoek aan Bad Bentheim.

Harry Roetert woont sinds 2008 in Bad Bentheim en is sindsdien verknocht aan deze plaats en zijn geschiedenis. Hij fotografeert, schildert en schrijft over Bad Bentheim, geeft rondleidingen aan toeristen en organiseert bedrijfsuitjes en dagjes uit voor familie- en vriendengroepen.
Images
Roetert, Harry - Bad Bentheim - Sporen van een rijk verleden
Creagro Hengelo

 

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Creagro.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Creagro
  • Après votre commande vous et Creagro recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Creagro
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Creagro peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers