Titre

De Schat van Khan

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789044320725

Éditeur

The House of Books

Prix

5,40

Détails

2008/09 - 1e/6e druk - paperback - 480 p. - in goede staat

Plus d'informations
Conditie: goed, lichte sporen van gebruik (VG)
Past door brievenbus NEE
Netto gewicht (zonder verzendverpakking) 672 gram.
Djengis Khan - de grootste veroveraar aller tijden, die op het hoogtepunt van zijn macht over zijn rijk heerste dat zich uitstrekte van de Stille Oceaan tot aan de Kaspische Zee. Zijn veroveringen mogen legendarisch worden genoemd, hoewel zijn graftombe altijd een mysterie is gebleven. Tot vandaag.

Als Dirk Pitt bijna om het leven komt bij het redden van een olie-exploratieteam dat op het Russische Baikalmeer door een gigantische golf in de problemen komt, lijkt dat op niet meer dan een gril van de natuur. Maar als de leden van dat team worden ontvoerd en Pitts onderzoeksvaartuig bijna tot zinken wordt gebracht, wordt duidelijk dat hier iets heel sinisters aan de hand is. Alle sporen wijzen naar Mongolië, naar een mysterieuze mogol die geheime deals sluit voor het leveren van olie aan de Chinezen, terwijl hij via dodelijke sabotagedaden de wereldoliemarkt dreigt te ontregelen. De Mongoliër wil tot elke prijs het rijk van Dzjengis Khan in oude luister herstellen. Zal hij zijn droom kunnen realiseren?

Van de ijskoude meren van Siberië tot aan het gloeiend hete zand van de Gobiwoestijn worden Dirk Pitt en Al Giordino, op zoek naar de mysterieuze schat van Xanadu, onophoudelijk geconfronteerd met intriges, avonturen en gevaar.
Images
Cussler, Cive & Dirk - De Schat van Khan
Cussler, Cive & Dirk - De Schat van Khan
Antiquariaat Essef Drachten

Alle boeken zijn uit voorraad leverbaar. Wij hanteren vaste verzendkosten ongeacht aantal, gewicht en formaat van de boeken en vragen vooruitbetaling. Tarief Nederland: € 4,95. - België € 7,80. Als u in Nederland woont, dan kunt u een boek direct online reserveren door 'm te betalen met iDeal tijdens het bestelproces. Als u dat niet kunt of wilt, dan krijgt u een e-mail met betaalverzoek. Pas na ontvangst van betaling verwerken en verzenden wij uw bestelling. Vragen? Tel: 31(0)618845210

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Antiquariaat Essef.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Antiquariaat Essef
  • Après votre commande vous et Antiquariaat Essef recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Antiquariaat Essef
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Antiquariaat Essef peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers