Titre

De appelboom

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789400512184

Éditeur

A.W. Bruna Uitgevers

Prix

7,50(Excl. toute livraison)

Détails

2020, 416pp, paperback, als nieuw

Plus d'informations
Berlijn 1932. Sala en Otto, tieners, raken verliefd. Hij uit een arbeidersgezin, zij uit een intellectuele Joodse familie. In 1938 vlucht naar haar tante in Parijs, tot de Duitsers er binnenvallen. Otto(intussen arts) moet het leger in. Sala lukt het niet Frankrijk te ontvluchten en wordt geïnterneerd in kamp Gurs in de Pyreneeën, onder verschrikkelijke omstandigheden. Sala heeft toch geluk en wordt niet afgevoerd naar Auschwitz.
Otto wordt krijgsgevangene in Rusland, komt in Siberië terecht. In 1950 komt hij vrij. Sala vertrekt na de oorlog naar haar tante in Argentinië en daarna weer terug naar Duitsland. Ze treffen elkaar weer.
Het verhaal is geschreven door de zoon die probeert het leven van zijn getroubleerde moeder na te trekken. Intussen geeft hij ook een beeld van wat er na de oorlog in Duitsland gebeurt en hoe de naoorlogse generatie daarop reageert
domboek Leidschendam

De opbrengst van de verkoop van de boeken komt ten goede aan de Stichting We Play, die initiatieven voor het opzetten van veilige speelplekken voor kinderen in Afrika en andere plekken op de wereld ondersteunt. Tot nu toe ondersteunden we een project in Sierra Leone/Freetown en in Kenia/Nairobi. In beide gevallen hebben we m.b.v. de organisatie Biblionef (www.bioblionef.nl) ook kinderboeken kunnen doneren. Momenteel steunen we een initiatief in Jordanië in een vluchtelingenkamp bij de hoofdstad Amman. Onze organisatie is te volgen op facebook en te bereiken via de mail van Stichting We Play: weplayfoundation@gmail.com. Mocht u willen doneren dan kan dat op:
IBAN: NL77TRIO0338602372. www.weplayfoundationnl.org.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie domboek.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec domboek
  • Après votre commande vous et domboek recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de domboek
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • domboek peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers