Titre

Gevonden

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789047712831

Éditeur

Lemniscaat B.V., Uitgeverij

Prix

5,00

Détails

2020, 164pp, Gebonden; NIEUW!! (alleen gebruikt voor recenseren)

Plus d'informations
Frietje (10, ik-persoon), eigenlijk Frida, ontfermt zich vaak over verloren dieren, zoals een schildpad, poes of een zwerfhond. Maar nu vindt ze midden op het drukke fietspad een oude man, netjes gekleed maar op pantoffels. Ze neemt hem mee naar huis en dan blijkt dat de man niet weet hoe hij heet en waar hij woont. Frietje noemt hem daarom meneer Fritz. Haar ouders vinden het goed dat hij blijft logeren maar ze schakelen wel de politie en de zorg in. Fritz wordt onderzocht, maar het blijft een raadsel wie hij is en hoe hij zijn geheugen is kwijtgeraakt. Hun zoektocht naar zijn identiteit wordt vol humor beschreven, in de ik-vorm vanuit Frietje. Het verhaal zit vol hilarische gebeurtenissen en houdt de lezer tot het einde toe in spanning over de afloop. De auteur beschrijft prachtig de bijzondere vriendschap die tussen Frietje en meneer Fritz ontstaat. Een vrolijk en vooral liefdevol verhaal, waar veel lezers van zullen genieten. Een aanrader, ook heel geschikt als voorleesboek in de klas. Tweede jeugdboek van de auteur, die in 2016 debuteerde met 'Lotje Later'*. Vanaf ca. 10 jaar..
Images
Berg, Cees van den - Gevonden
De Boekenrecensent Hardenberg

Hartelijk welkom in ons Boekwinkeltje! Wij bieden boeken te koop aan, waarvan het overgrote deel helemaal nieuw is. Wij recenseren namelijk al ruim 30 jaar, voor diverse organisaties in de boekenbranche.Nadat we de recensie geschreven hebben mogen we het boek houden. Jaarlijks schrijven we meer dan 50 recensies. Je snapt dat onze boekenkasten dan gauw overvol raken. Wij bieden de boeken aan voor een schappelijke prijs, meestal ca. 50% van de nieuwprijs. Thuis hebben we nog meer titels staan, dus wil je bijvoorbeeld als school je schoolbieb uitbreiden, neem dan gerust contact op.
Afhalen van boeken is in overleg mogelijk, eventueel ook op een adres in Zwolle. Dat spaart portokosten, als je in de buurt woont! Hartelijke groeten van de boekenrecensenten Dirry en Erik.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie De Boekenrecensent.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec De Boekenrecensent
  • Après votre commande vous et De Boekenrecensent recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de De Boekenrecensent
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • De Boekenrecensent peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers