Titre

De bewoonde wereld

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789041406439

Éditeur

Ambo/Anthos Uitgevers

Prix

1,75

Détails

2002, 317pp, paperback, goed

Plus d'informations
'Moet ik een officiële verklaring afleggen?' 'Nog niet,' zei hij. 'Ik wil nu gewoon even met u praten.' Toen hij dichter bij mijn bed kwam, kon ik zijn gelaatstrekken onderscheiden, zijn korte bruine haar en donkere ogen. Hij was inspecteur Jack Cross. Hij was de man aan wie ik nu alles kon overlaten. Maar eerst moest ik het verhaal aan hem uitleggen. En dat was een heel verhaal.'

Abbie Devereaux wacht in het donker. Ze is geblinddoekt en vastgebonden aan handen en voeten. Ze weet niet waar ze is en kan zich niet herinneren wat er is gebeurd. Ze hoort een stem in het donker. Een man die ze nooit ziet voert haar en praat tegen haar. Hij belooft haar in leven te houden, maar toch zal ze sterven, net zoals de anderen.

Ze probeert te overleven. Ze telt de seconden als ze alleen is. Ze vertelt zichzelf verhalen, denkt terug aan gebeurtenissen uit haar verleden, maakt plannen, praat tegen haar gijzelnemer en neemt zich voor te ontsnappen. Terug naar het normale, alledaagse leven zonder zorgen, weg van angstige eenzaamheid en terug naar de bewoonde wereld.
Images
French, Nicci - De bewoonde wereld
ASSELT Zutphen

Binnen 3 dagen krijgt u bericht van mij, als dat niet zo is kijk u dan in de SPAM van u mail.

MAANDAANBIEDINGEN FEBRUARI EN MAART alle boeken 15% korting op de boeken.
Bij 5 boeken of meer krijgt u 20% korting op alle boeken.

Als u vragen heeft over het boek mag u altijd bellen

Met vriendelijk groet,


Boekwinkeltjes Asselt
Bert van Asselt
06-51955398

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie ASSELT.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec ASSELT
  • Après votre commande vous et ASSELT recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de ASSELT
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • ASSELT peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers