Titre
De intimi
Auteur
Lawson, Michael
Langue
néerlandais
ISBN
9789022542064
Éditeur
Boekerij, De
Prix
€ 1,75
Détails
2005, paperback, 334pp, naam in het boek goed
Plus d'informations
Is de beveiliging van de president van de Verenigde Staten waterdicht? Generaal Andy Banks, de minister van Binnenlandse Veiligheid, probeert zijn geweten te sussen. Enkele dagen voor het schot dat de president schampte en diens beste vriend doodde, had Banks een briefje gekregen met de waarschuwing: Eagle One is in gevaar. Annuleer Chattooga River. De intimi zijn gecompromitteerd. Dit is geen grap. Banks stuurde het briefje onmiddellijk door aan het hoofd van de geheime dienst, Patrick Donnelly. En die negeerde het volkomen. Zelfs nadat de zogenaamde schutter dood wordt aangetrooffen laat de zaak Banks niet los. Hij wil nog dieper graven, en wendt zich tot de voorzitter van de Senaat, John Fitzgerald Mahoney. Mahoney weet dat er één man is die hij volledig kan vertrouwen: Joe DeMarco. DeMarco moet in het diepste geheim uitzoeken wie verantwoordelijk is voor de aanslag en er zijn zeer sterke aanwijzingen dat het om een inside job gaat... DeMarco, wiens ervaring hiervoor beperkt was tot het in de doofpot stoppen van buitenechtelijke affaires van senatoren en declaratiefraude van hoge ambtenaren, stuit op een nietsontziende tegenstander.
Images
ASSELT
Zutphen
Binnen 3 dagen krijgt u bericht van mij, als dat niet zo is kijk u dan in de SPAM van u mail.
MAANDAANBIEDINGEN FEBRUARI EN MAART alle boeken 15% korting op de boeken.
Bij 5 boeken of meer krijgt u 20% korting op alle boeken.
Als u vragen heeft over het boek mag u altijd bellen
Met vriendelijk groet,
Boekwinkeltjes Asselt
Bert van Asselt
06-51955398
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec ASSELT
- Après votre commande vous et ASSELT recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de ASSELT
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- ASSELT peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.