Titre

La ruta Maya / de wereld van de Mayas's

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789025745356

Éditeur

Gottmer Uitgevers Groep bv

Prix

18,00(Excl. toute livraison)

Détails

2008, 310pp, paperback goede staat 9789025745356 191

Plus d'informations
De wereldberoemde overblijfselen van de Mayasteden prikkelen de fantasie. Waar kwamen de Maya’s vandaan? Wat voor geheimzinnige ceremonies hielden ze? Offerden ze mensen aan de goden tijdens bloedige rituelen of is die theorie een verzinsel van archeologen? Waarom eindigde de Mayacultuur zo abrupt? Vragen en dilemma’s die de experts al meer dan een eeuw bezighouden. Archeologische onderzoeken leveren uiteenlopende conclusies op. Heilige boeken van de maya’s die antwoorden hadden kunnen geven, zijn vernietigd. Kunstwerken zijn beschadigd, graven leeggeroofd, hiëroglyfen vervaagd door weersinvloeden. Tal van ruïnes sluimeren nog onder lianen, bomen en varens.Maar ondanks de talrijke vraagtekens en twijfels zijn de contouren van de Mayacultuur bekend. Deze themagids begeleidt u door de wereld van de Maya’s en voert langs monumenten in Mexico, Guatemala, Honduras, El Salvador en Belize. In deze Midden-Amerikaanse landen zijn nog overal sporen van de Maya’s terug te vinden. Hier leeft het verleden, waardoor de indiaanse cultuur van nu en de wereld van de Maya’s in elkaar overvloeien. En hier ontdekt u hoe onvergetelijk en uniek de wereld van de Maya’s is.Voor Linda O’Bryan en Hans Zaglitsch is het maken van reishandboeken meer dan een beroep. Voor hen is het een manier van leven. Eerder schreven is voor Dominicus de gidsen Costa Rica, Venezuela, Oostenrijk, Andalusië en Wenen. Maar De wereld van de Maya’s is de voorlopige kroon op hun werk; met onderbrekingen zijn ze totaal vijf jaar met hun Mayaproject bezig geweest.
Images
O'Bryan, Linda, Zaglitsch, Hans - La ruta Maya / de wereld van de Mayas's
boekenbinder Egmond-Binnen

Let op! Kijk ook in uw map "ongewenste mail". Soms komen berichten van Boekwinkeltjes.nl daarin terecht.

De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie boekenbinder.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec boekenbinder
  • Après votre commande vous et boekenbinder recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de boekenbinder
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • boekenbinder peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers