Titre

Odile Redon en tijdgenoten / hommes de valeur

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789074453257

Éditeur

Waanders, Uitgeverij

Prix

10,00

Détails

2002, 383pp

Plus d'informations
In het Parijs van de tweede helft van de 19e eeuw werkte een aantal kunstenaars, in de schaduw van het Impressionisme, aan interessante oeuvres. Het werk van Henri Fantin-Latour en Odilon Redon, maar ook van tijdgenoten en leermeesters, wordt in deze publicatie voor het voetlicht gebracht. Zowel de zichtbare als de gedroomde wereld wordt door deze kunstenaars verbeeld; dromerige feeën en nimfen, maar ook donkere en onheilspellende monsters, geesten en andere fantasierijke figuren bevolken de voorstellingen. Daarnaast komen ook traditionelere onderwerpen als landschappen, stillevens en portretten voor, in de stijl van de op dat moment belangrijke stroming van het Realisme.
Het Kröller-Müller Museum heeft een prachtige en omvangrijke collectie van het werk van bovengenoemde kunstenaars, die in deze publicatie wordt ontsloten. Helene Kröller-Müller, de stichter van het museum, heeft reeds in het begin van de twintigste eeuw een belangrijke groep werken verzameld van Fantin-Latour en Redon. Daarnaast was zij geïnteresseerd in tijdgenoten en verwierf dan ook werken van Charles Méryon, Constantin Guys, Rodolphe Bresdin, Félix Bracquemond, Eugène Carrière, Pierre Puvis de Chavannes, Theodule Ribot, Antoine Vollon, Philippe Rousseau, Alphonse Legros, François Bonvin en Théophile-Alexandre Steinlen.
In de publicatie gaat een kort essay over elke kunstenaar vooraf aan zeer gedetailleerde informatie over het werk en korte beschrijvingen van de voorstelling. Elk werk wordt afgebeeld. Diepgaand wetenschappelijk onderzoek ligt ten grondslag aan dit boek.
Images
Kooten, T. van / Bloemheuvel, M. - Odile Redon en tijdgenoten / hommes de valeur
Kunstboeken online Krimpen ad IJssel

De (kunst) boeken worden binnen 3 dagen naar u toe gestuurd.
Bij bestelling kunt u ook makkelijk en snel met Ideal betalen.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Kunstboeken online.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Kunstboeken online
  • Après votre commande vous et Kunstboeken online recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Kunstboeken online
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Kunstboeken online peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers