Titre
Het verdriet van Nijmegen 1940-1945. Slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog.
Auteur
Janssen, Bart
Langue
néerlandais
Éditeur
Vantilt, Nijmegen.
Prix
€ 30,00
Détails
2019, 1e druk, 1395 pagina's, linnen gebonden met stofomslag. Conditie: In bijna nieuwstaat. Zie foto's.
Plus d'informations
Met het indrukwekkende pijn die blijft. Ooggetuigenverslagen van het bombardement van Nijmegen, 22 februari 1944, richtte Bart Janssen in 2005 een monument op voor honderden oorlogsslachtoffers. Maar zijn werk was niet af. Het grote aantal gevallenen uit de periode dat Nijmegen frontstad was, van september 1944 tot maart 1945, de slachtoffers van kleinere bombardementen, van de Jodenvervolging, van de Arbeitseinsatz, van ongelukken met Duitse en geallieerde legervoertuigen, maar ook kinderen die met gevonden munitie speelden. Zij allen verdienen een plaats in het collectieve geheugen van de stad.
Bart Janssen trok dertien jaar lang opnieuw door het land om de herinneringen en verhalen van nabestaanden op te tekenen en foto’s van Nijmeegse oorlogsslachtoffers te verzamelen. Het resultaat is nog omvangrijker dan de pijn die blijft en minstens zo imponerend is!
Bart Janssen trok dertien jaar lang opnieuw door het land om de herinneringen en verhalen van nabestaanden op te tekenen en foto’s van Nijmeegse oorlogsslachtoffers te verzamelen. Het resultaat is nog omvangrijker dan de pijn die blijft en minstens zo imponerend is!
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec Toetje
- Après votre commande vous et Toetje recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Toetje
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- Toetje peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.