Titre
De sneeuwkoningin
Auteur
Cunningham, Michael
Langue
néerlandais
ISBN
9789044626117
Éditeur
Prometheus
Prix
€ 4,50
Détails
2014, 2e druk, 285 pp paperback (lichte leessporen op de rug, verder goed!) Staat van het boek: 8.0
Plus d'informations
(Prometheus)
ISBN 9789044626117
2e druk 2014
285 pp paperback
(lichte leessporen op de rug, verder goed!)
Staat van het boek: 8.0
Sinds hun moeder door de bliksem werd getroffen, zijn de broers Barrett en Tyler in de ban van tekenen van hogerhand. Barrett gelooft niet in God, maar nadat hij een visioen heeft aanschouwd aan de nachtelijke hemel van New York begint hij te twijfelen aan zijn afwijzing van het geloof, en zoekt hij zijn heil meer en meer in de kerk. Tyler, Barretts oudere broer, die op het punt staat met zijn doodzieke geliefde Beth te trouwen, maakt zijn eigen worsteling door: hij probeert het perfecte lied voor haar te schrijven, een lied dat in woorden en melodie zijn eeuwige liefde voor haar uitdrukt, maar dat steeds net buiten zijn bereik blijft. Beiden hebben vrede met Beths naderende einde, maar als er onverwacht verbetering in haar situatie lijkt te komen, worden ze alle drie overvallen door tegenstrijdige gevoelens van hoop, schuld en ontgoocheling. In De sneeuwkoningin volgen we Barrett en Tyler, en de mensen die hen omringen, op hun zoektocht naar zingeving. Michael Cunningham zit zijn personages dicht op de huid en overrompelt de lezer met de intensiteit van zijn pen. Tegelijk brengt hij met deze roman een eerbetoon aan de kracht van literatuur, van op papier opgeroepen werelden. Michael Cunningham (1952) is een van de grote schrijvers van het moderne, westerse levensgevoel. Hij werd beroemd met zijn bestsellers Bloedverwanten, Huis aan het einde van de wereld, De uren, Stralende dagen en Bij het vallen van de avond. Voor De uren ontving hij zowel de Pulitzer Prize als de pen/Faulkner Award. Hij woont in New York. Over De uren: `Halverwege was ik sprakeloos van bewondering. Wat een prachtige hommage. Niet alleen aan Virginia Woolf, maar aan de ziel van de literatuur. de Groene Amsterdammer Over Bij het vallen van de avond: `Bij het vallen van de avond is onderhoudend, goed geobserveerd en getuigt van diep psychologisch inzicht. Het Parool `Een dromerig-filosofische roman die getuigt van Cunninghams talent voor melancholieke zinnen en scherpe psychologische portretten. NRC Handelsblad
Prijs €4,50
Images
Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec Stanley&Livingstone
- Après votre commande vous et Stanley&Livingstone recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Stanley&Livingstone
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- Stanley&Livingstone peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.