Titre
Karel Appel & Van Gogh.
Auteur
APPEL - Hartog Jager, Hans den & Donald Kuspit:
Éditeur
Scriptum Art
Prix
€ 15,00(Excl. toute livraison)
Détails
2011, (17,5 x 23,5 cm), 96 pp. Dutch & English text, 44 colour ills., hardcover.
Plus d'informations
Karel Appel (1921-2006) is een van de meest beroemde schilders uit de 20ste eeuw, zoals Vincent Van Gogh dat voor de 19de eeuw was. Daarnaast is hij in eigen land minstens zo omstreden als zijn voorganger. Als lid van de Cobra-groep wekt hij veelal beroering en verbazing. Pas nadat hij in het buitenland furore maakte, groeit de waardering voor hem in zijn vaderland. Appels bekende uitspraak ‘ik rotzooi maar wat an’, wordt vaak te letterlijk opgevat. Hij schildert bewust spontaan en expressief, maar met een grote bagage aan materiaal- en kunsthistorische kennis. De kunst van zijn voorgangers, van Mondriaan tot Picasso, Van Rembrandt tot Van Gogh, bestudeert hij grondig. Uit deze publicatie, waarin diverse episodes uit Appels lange schildersloopbaan in beeld worden gebracht, blijkt hoe hij zich op verschillende momenten heeft laten inspireren door het werk van Vincent van Gogh. Karel Appel & Van Gogh is het zesde deel in een reeks van publicaties van het Vincent van GoghHuis in samenwerking met Scriptum Art over moderne kunstenaars die door Vincent van Gogh zijn geïnspireerd.
Images
Scriptum Art Books
Den Haag
Scriptum Art Books is een gespecialiseerde online kunstboekwinkel en uitgever. Scriptum Art Books is deelnemer aan een aantal kunstbeurzen zoals ondermeer TEFAF Maastricht, PAN Amsterdam, Art Breda, KunstRAI. Bezoeken is altijd mogelijk, maar graag op afspraak om teleurstelling of een dichte deur te voorkomen.
Verzendkosten die in rekening worden gebracht zijn de netto verzendkosten. Deze kunnen dus variëren afhankelijk van het gewicht en dikte van het pakket.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec Scriptum Art Books
- Après votre commande vous et Scriptum Art Books recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Scriptum Art Books
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- Scriptum Art Books peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.