Titre

Geschiedenis van het Nederlandse antiquariaat / 1750-2006

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789077503706

Éditeur

Vantilt

Prix

12,50(Excl. toute livraison)

Détails

2007, linnen gebonden met stofomslag, 478pp, mooi exemplaar, 24.5x17.5cm,

Plus d'informations
De Geschiedenis van het Nederlandse antiquariaat van Piet J. Buijnsters beschrijft als eerste de lotgevallen van een bedrijfstak die als weinige tot de verbeelding spreekt: de handel in oude boeken en prenten. En ze doet dat op een cruciaal moment, nu het antiquariaat wereldwijd grote veranderingen ondergaat. Vond men tot voor kort in elke binnenstadnog diverse winkeltjes met oude boeken, haast ongemerktzijn de meeste door torenhoge huren uit het stadscentrum verdreven.Sommige vakbroeders werken thans vanuit een gesloten huis als verzend antiquaar. Anderen zoeken hun klanten op boekenbeurs of markt, ironisch genoeg de plaats waar het antiquariaat ooit is begonnen. Zo lijkt de cirkel weer rond. Voldoende reden voor een terugblik op een periode van tweeënhalve eeuw (1750-2006) vol dramatische gebeurtenissen – van de bijna-uitroeiing van het joodse antiquariaat tijdens de Tweede Wereldoorlog tot de recente bedreiging door het Internet.Maar Buijnsters biedt meer dan een kroniek-achtig overzicht voor boekhandelaren, uitgevers, bibliothecarissen en verzamelaars. De Geschiedenis van het Nederlandse antiquariaat heeft op basis van talrijke gesprekken tegelijk het karakter van een geëngageerd ooggetuigenverslag.Zonder jargon, maar ook zonder terughoudendheid geschreven door een van de grootste insiders van de Nederlandse boekenwereld.Met zijn vele foto’s van personen en interieurs richt dit standaardwerk zich dan ook tot een breed publiek van geïnteresseerden.
Images
BUIJNSTERS, P.J. - Geschiedenis van het Nederlandse antiquariaat / 1750-2006
Boekhandel Bloks Zwolle

Indien de bestelling NIET door de brievenbus past en je woont MINDER dan 1 kilometer van een DHL access point dan verzenden wij de bestelling naar dit DHL access point.

Mocht je het boek toch direct naar het opgegeven adres gestuurd willen hebben geef dit dan aan bij de opmerkingen.

Nederland brievenbus: €4,99
Nederland pakket: €6,99
België €10,00
Europa 1 €17,50
Europa 2 €22,50
Rest of the world €55,00

Fysiek adres:
Boekhandel Bloks
Papenstraat 6 8011PL Zwolle 06-25298470
Openingstijden: Donderdag t/m zaterdag van 11:00-17:00

Tous les livres de Boekhandel Bloks

Cette librairie est présente au marché de livre dans Thorbeckegracht Zwolle sur 07-06-2026


Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Boekhandel Bloks.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Boekhandel Bloks
  • Après votre commande vous et Boekhandel Bloks recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Boekhandel Bloks
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Boekhandel Bloks peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers