Titre

Terug in het stadje en andere verhalen. Met tekeningen van Jet Naftaniel-Joëls

Auteur
Langue

néerlandais

Éditeur

Uitgeversmaatschappij J.H. Kok - Kampen

Prix

4,50

Détails

1989, paperback, slecht éénmaal gelezen, als nieuw, 90 blz.

Plus d'informations
Formaat: 21x12x0,7 cm. In deze bundel korte verhalen wordt het beeld geschetst van het leven van de sterk gedecimeerde joodse gemeenschap in Nederland na de oorlog. Het leven als een minderheid. Het pogen het leven voort te zetten alsof er niets is gebeurd. De oude gebruiken vast te houden, zelfs er nieuw leven in te blazen. Het voortdurend leven met herinneringen.Het onbegrip van zovele niet-joden voor het lot van hun joodse medeburgers die de holocaust hadden overleefd.
Toch zijn het geen sombere verhalen. Een deel van de verhalen in deze bundel is autobiografisch en aangrijpend. Een ander deel is op werkelijkheid geënte fictie en ontroerend. Naast alle treurigheid speelt in de verhalen ook de ironie mee, als uiting van de hardnekkige wil tot overleven die zo'n wezenlijk deel uitmaakt van het jood-zijn.
Daardoor krijgen de verhalen ook een heel speciaal karakter en roepen afwisselend verontwaardiging en een glimlach op.
Images
Kopuit, Mau - Terug in het stadje en andere verhalen. Met tekeningen van Jet Naftaniel-Joëls
De Boekenetalage Dinxperlo

Standaard is de verzending via PostNL. Op verzoek ook mogelijk via DPD of DHL.
Bij bestellingen in één keer van totaal meer dan 35 euro, geen verzendkosten. Ongezien een boek bestellen is een zaak van wederzijds vertrouwen. Bij voorbaat dank voor uw vertrouwen.
SOMS KOMEN ONZE BERICHTEN IN DE SPAM-BOX TERECHT.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie De Boekenetalage.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec De Boekenetalage
  • Après votre commande vous et De Boekenetalage recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de De Boekenetalage
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • De Boekenetalage peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers