Titre
Bavianen en Slijkgeuzen . ( Kerk en kerkvolk ten tijde van Maurits en Oldenbarnevelt . ) Dit is het boek waarmee Van Deursen beroemd werd. Het beschrijft de twisten over de godsdienst tijdens het Twaalfjarig Bestand, de onenigheid tussen Maurits en -
Auteur
Deursen , A.Th. van . [ ISBN 9789051941852 ] 3219
Langue
néerlandais
ISBN
9789051941852
Éditeur
Wijnen, Uitgeverij Van
Prix
€ 18,00(Excl. toute livraison)
Détails
paperback in als nieuwe staat - 3219 - 3e dr. 1998 - 472 p. - 840 gr. - 4 cm dik
Plus d'informations
Een boeiende beschrijving van kerk en kerkvolk in de Nederlanden tijdens de eerste decennia van de zeventiende eeuw. De auteur geeft voortreffelijk weer, hoe ook de 'gewone' kerkleden op de gang van zaken binnen de kerk reageerden en welke bijdrage zij leverden in het grote conflict tussen remonstranten en contra-remonstranten ('bavianen' en 'slijkgeuzen'). Dit werk wordt algemeen beschouwd als het standaardwerk bij uitstek voor onze kennis van het kerkelijk leven in die tijd èn van het calviniseringsproces dat de reformatie in ons land doormaakte. Het is een werk van blijvende waarde, bovendien zo goed geschreven dat ook mensen die geen geschiedenis of theologie hebben gestudeerd het geboeid zullen lezen.
Images
Specialiteit, Esoterische boeken, in vele genres , ook is er een ruime sortering van vele diverse soorten aanwezig in onze voorraad .
IBAN :NL84INGB0001880405 ( INGBNL2A )
L.M.F.Ottens . 1188BG 204 Amstelveen
info@bocurio.nl of www.bocurio.nl esoterierboeken@gmail.com. KvK 34138285 . BTW No. NL 001177745B36 Mobiel 0618330133
Prijzen zijn inclusief BTW, marge regeling v.t.p., deze wordt niet apart vermeld en exclusief porto.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec DE ESOTERIER
- Après votre commande vous et DE ESOTERIER recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de DE ESOTERIER
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- DE ESOTERIER peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.