Titre

De dood van een monnik

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789026820569

Éditeur

Ambo

Prix

4,50

Détails

2007, 303 pp paperback met flappen (in goede staat!, rug ietsje scheef) Staat van het boek: 8.0

Plus d'informations
Alon Hilu - De dood van een monnik
(Ambo)
ISBN 9789026820569
uitgave uit 2007
303 pp paperback met flappen
(in goede staat!, rug ietsje scheef)
Staat van het boek: 8.0

‘De kilte in Alon Hilu’s schokkende verhaal over liefde, lust en verraad in het Damascus van de negentiende eeuw weerklinkt door de hele roman. Hilu brengt op een intense manier de kronkelende steegjes van de oude stad tot leven, de lucht vol van anisette, koffie en citroen.’ - Scottish Postman
‘Een fascinerende combinatie van historie en hysterie, van een biechtroman en een authentieke historische gebeurtenis. Het is een hoogst ambitious, schitterend debuut.’ - Ha’aretzRecensie(s)In deze bekroonde debuutroman verweeft de Israelische schrijver (1972) feit en fictie in het 19-eeuwse Damascus. Joden werden daar op religieuze gronden in 1840 beschuldigd van de moord op een monnik. Hilu laat dit verhaal in retrospectief vertellen door een homoseksuele joodse jongeman van goede komaf, die zowel aanleiding als onderdeel van de beschuldiging is. In de war, maar toegevend aan zijn seksuele gevoelens, romantisch heen en weer geslingerd tussen heftige emoties, thuis gekleineerd, levend in een getroubleerde relatie met zijn vader, in de knoop met het joodse geloof en tegen zijn wil gehuwd, uit deze Aslan Farhi als wraak zelf de ergste beschuldigingen. In lange zinnen met soms grote poetische en sensuele kracht verweeft de schrijver Aslans dagelijkse en erotische belevenissen met kleurrijke schilderingen van een 19e-eeuws Damascus. Een geslaagd debuut. Kleine druk.

Prijs €4,50
Images
Hilu, Alon - De dood van een monnik
Hilu, Alon - De dood van een monnik
Hilu, Alon - De dood van een monnik
Hilu, Alon - De dood van een monnik
Stanley&Livingstone Utrecht

Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!

ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Stanley&Livingstone.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Stanley&Livingstone
  • Après votre commande vous et Stanley&Livingstone recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Stanley&Livingstone
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Stanley&Livingstone peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers