Titre
UILENSPIEGEL LEEFT NOG
Auteur
Ernest Claes
Langue
néerlandais
Éditeur
Ernest Claes genootschap en Davidsfonds
Prix
€ 22,00(Excl. toute livraison)
Frais de livraison
Plus d'informations
Beschrijving
ERNEST CLAES GENOOTSCHAP: UILENSPIEGEL LEEFT NOG
Auteur : Claes Ernest, Jaarboek 2012 van de Claesgenootschap
Winkelprijs : € 32.50
Bindwijze: Gebonden
Taal: Nederlands
Druk: 1
Aantal pagina's: 280
Publicatiedatum: 2012-09-03
Afmetingen: 272 x 237 x 27
Gewicht: 1340 gr
ISBN/ISBN13: 9789063066338
Intern nummer: 23446274
Omschrijving :
Ernest Claes is een van de meest gelezen en vertaalde Vlaamse schrijvers. In deze verzamelbundel vind je nog meer, nooit eerder gepubliceerd werk van de meester-verteller. Uilenspiegel leeft nog: de titel alleen al verwijst naar de film uit 1935 en naar de humor - verdriet op zijn kop gezet- in vele teksten, of in onuitgegeven manuscripten. De verloren gewaande doctoraatsthesis over de Nederlandse schrijver Potgieter,boeiende onbekende brieven,belangrijke historische bronnen worden in deze bundel weer levend.
De teksten opgenomen in dit boek omspannen Claes' hele leven : zowel zijn jeugdjaren en studententijd komen aan bod, als zijn werkzaamheden als journalist en schrijver,als de allerlaatste dagen en weken van zijn leven. Daarmee is Uilenspiegel leeft nog een erg waardevolle bijdrage aan de kennis van het leven en het werk van Ernest Claes.
Een verrassend nieuw Ernest Claesboek, ingeleid door historicus Sam van Clemen, met kleurenillustraties van Stijn Claes en Mark Diansay. Dit boek mag niet ontbreken in de boekenkast van Claes-fans en verzamelaard!
15-11-2012 geschreven door Patrick Vandendaele
Ondertussen zijn we reeds aan het tiende deel toe in de reeks dat wordt uitgegeven rond de werken van één van de belangrijkste en beste auteurs van bij ons. We dienen deze reeks niet meer voor te stellen, de mensen die werkelijk houden van Ernest Claes zullen wel degelijk reeds kennis hebben genomen met deze reeks van boeken die het oeuvre onder diverse invalshoeken weer weet uit te brengen en ter beschikking te stellen van de hedendaagse lezer, onder een leesbare vorm en met prachtige illustraties, die niet enkel de verhalen kleuren, maar ze ook sfeervol maken en de nodige nostalgie weten op te wekken. Ook met dit tiende werk, kwaliteitsvol en verzorgd en dat volkomen past in de reeks van boeken die snel een collectorsitem zullen worden. En met dit boek zal dit zeker het geval zijn, want we krijgen een verzameling van stukjes die nog niet werden uitgegeven, en die onder diverse vormen de auteur weten te vatten en te duiden. Een kijk in het decor van de meester, doorheen natuurlijk een aantal korte verhaaltjes, maar ook meer divers werk, zoals brieven, annotaties en manuscripten. Het is werkelijk een zeer afwisselende bundel van vanalles en nog wat, maar die wel degelijk weet in te spelen op de eigen stijl en kundigheid van deze auteur die wel zeker niet enkel zijn tijd wist te kleuren, maar ook de volgende generaties een blijvende herinnering wist op te leggen, en de werken na te laten die een beeld uit het verleden weer tot leven weten te brengen. Bijzonder boeiend en interessant. Een absolute must als aanvulling op de vorige werken, en een collectie om u tegen te zeggen, en waar we natuurlijk enkel maar kunnen gelukkig zijn dat we ze ter beschikking krijgen... Een cultureel monument en behorend tot ons erfgoed.
Conditie: Gebruikt
Cover: Hardcover zonder stofomslag
Taal: Nederlands
Levering: Ophalen, Verzenden
22 euro
Images
Gespecialiseerd in boeken over de geschiedenis in het algemeen en de Nederlanden in het bijzonder. Bijna uitsluitend non-fiction.
Eveneens gespecialiseerd in Genealogie (familiekunde) en heemkunde.
Grote verzameling lokale schrijvers zoals Ernest Claes en Felix Timmermans.
Hou éénieder die bestelt correct op de hoogte bij iedere stand van de transactie en sta bekend voor een degelijke verpakking en snelle behandeling. Woon in omgeving van Mechelen.
Bij een andere webwinkel kreeg ik de hoogst mogelijk score en zo wil ik verder doen op deze webwinkel.
5 30
4 0
3 0
2 0
1 0
Ervaringen van anderen (30) : Geen enkele was negatief.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec BOEKENVLOED
- Après votre commande vous et BOEKENVLOED recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de BOEKENVLOED
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- BOEKENVLOED peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.