Titre
De andere Rubens - Activiteiten - Interesses - Leefwereld
Auteur
Rutger Tijs
Langue
néerlandais
Éditeur
DAVIDSFONDS
Prix
€ 15,00(Excl. toute livraison)
Frais de livraison
Détails
Nieuw exemplaar
Plus d'informations
Activiteiten - Interesses - Leefwereld
Auteur: Rutger Tijs
Uitgeverij:Davidsfonds
Gewicht 916,00 gram
ISBN:90 5826 269 3
348 bladzijden met heel veel kleurenfoto's
afmetingen 24 x 16,5 x 2,4 cm
Winkelprijs:
29,95
Het boek is als nieuw
Op 28 juni 1577 zou Pieter Paul Rubens geboren zijn in het Duitse Siegen, op driehonderd kilometer van Antwerpen: zo staat het geschreven, maar is dat wel zo? Eindelijk dit boek, dat over Rubens' levensloop frisse vragen stelt en juiste antwoorden formuleert, los van bestaande fantasma's. Niet alleen over zijn geboorte, maar ook over zijn relationele achtergrond, zijn liefdes en vriendschappen, zijn opleiding en
interesses, en de omgevingsfactoren, die "onderweg" op de kunstenaar hebben ingewerkt.
Voor wie onbevangen wil kennismaken met het ware verhaal achter de kunstenaar,is dit heldere kijk-leesboek een ontdekking. Maar ook voor de kenner verschijnt een andere Rubens. De auteur geeft niet alleen een intrigerend beeld van een
meesterschilder, maar ook van een verwoed verzamelaar, een "stadsbouwmeester"-idealist, een teaterbouwer, een tuinarchitect en een merkwaardige persoonlijkheid met zin voor humor.
Ruim honderd schitterende vierkleurenillustraties van Rubens' schilderwerk zijn evenveel visuele noten bij de tekst. Woord en beeld werpen een nieuw licht op de persoonlijkheid en het veelzijdige meesterschap van Rubens. Dit boek is
juist daarom ook meer dan zomaar een boek overRubens.
Dr. Rutger Tijs, architect en stedenbouwkundige, publiceerde tal van boeken en artikels, waarvan meerdere over de renaissance en de barok.
Euro 15,00
Images
Gespecialiseerd in boeken over de geschiedenis in het algemeen en de Nederlanden in het bijzonder. Bijna uitsluitend non-fiction.
Eveneens gespecialiseerd in Genealogie (familiekunde) en heemkunde.
Grote verzameling lokale schrijvers zoals Ernest Claes en Felix Timmermans.
Hou éénieder die bestelt correct op de hoogte bij iedere stand van de transactie en sta bekend voor een degelijke verpakking en snelle behandeling. Woon in omgeving van Mechelen.
Bij een andere webwinkel kreeg ik de hoogst mogelijk score en zo wil ik verder doen op deze webwinkel.
5 30
4 0
3 0
2 0
1 0
Ervaringen van anderen (30) : Geen enkele was negatief.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec BOEKENVLOED
- Après votre commande vous et BOEKENVLOED recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de BOEKENVLOED
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- BOEKENVLOED peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.