Titre

De ogen van Sitting Bull

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789047703884

Éditeur

Lemniscaat, Uitgeverij

Prix

5,00(Excl. toute livraison)

Détails

2011, 120pp, Gebonden met s.o. zgan 9789047703884 220 De auteur schreef eerder o.a 'Big'* (Gouden Griffel 2006) en weet ook in dit verhaal een juiste lichte toon te vinden voor zware onderwerpen: dementie en angsten. Vanaf ca. 10 jaar.

Plus d'informations
Samenvatting
De ogen van Sitting Bull

Valentijn en zijn ouders wonen op een kleine etage. Veel ruimte hebben ze niet, maar dat geeft niet. Valentijn heeft zijn eigen kamer, met zijn indianenverzameling en een geweldige schildering van Sitting Bull op de muur, waar hij uren bij kan wegdromen.

Maar dan komt oma bij hen wonen, in afwachting van een plaats in het bejaardentehuis. Oma is een beetje gek, maar ook aardig en je kunt erg om haar lachen. Ze lijkt af en toe de weg kwijt. En omdat er zo weinig ruimte is, moet zij natuurlijk in Valentijns kamer.

Valentijn vindt het maar niks - tot er onverwacht een bijzondere band ontstaat tussen zijn oma en hem. Oma blijkt helemaal niet zo dom en dementerend te zijn als Valentijns moeder denkt. En hij heeft de brief in handen die haar naar het bejaardentehuis zal sturen...

Een ontroerend en humoristisch verhaal over een bijzondere ontluikende vriendschap.
Toon minder
Recensie(s)
De 10-jarige Valentijn (ik-figuur) woont met zijn ouders in een klein appartement. Hij houdt van indianen. Zoveel dat hij voor zijn tiende verjaardag een muurschildering van Sitting Bull op zijn kamer heeft gekregen. Op een dag komt zijn oma bij hen wonen. Oma is vergeetachtig en moet naar een tehuis, maar daar is nog geen plaats. Valentijn moet op een matras bij zijn ouders slapen. Als blijkt dat oma en Valentijn het goed met elkaar kunnen vinden, sleept Valentijn zijn matras naar zijn eigen kamer terug. Samen zitten ze 's nachts in de tipi die hij van zijn vader krijgt, om oma's dromen te verjagen. Eigenlijk wil hij helemaal niet dat oma weggaat. Maar op een middag is ze opeens zoek. Het verhaal bestaat uit zes hoofdstukken die elk over een dag van de week gaan. De auteur schreef eerder o.a 'Big'* (Gouden Griffel 2006) en weet ook in dit verhaal een juiste lichte toon te vinden voor zware onderwerpen: dementie en angsten. Vanaf ca. 10 jaar.

Martijn Nicolaas
Images
Geus, Mireille - De ogen van Sitting Bull
boekenbinder Egmond-Binnen

Let op! Kijk ook in uw map "ongewenste mail". Soms komen berichten van Boekwinkeltjes.nl daarin terecht.

De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie boekenbinder.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec boekenbinder
  • Après votre commande vous et boekenbinder recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de boekenbinder
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • boekenbinder peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers