Titre
Leven in bezet Nederland 1940
Auteur
Wichert Ten Have
ISBN
9789000344741
Éditeur
Spectrum
Prix
€ 12,00
Détails
Staat: Goed / Bladzijden: 211 / Druk: Niet vermeld / Art.nr. : Div 4018 / Vindplaats: Div 4018
Plus d'informations
Leven in bezet Nederland 1940
Leven in bezet Nederland 1940. Verwarring en aanpassing. 'Een nieuw standaardwerk over de bezetting.' - NRC Handelsblad In vroege ochtend van 10 mei 1940 trekken Duitse militaire eenheden Nederland binnen. Op hetzelfde moment worden in het westen van het land doelen door de Luftwaffe aangevallen. De Duitse inval in Nederland is begonnen. Vijf dagen later, na het bombardement van Rotterdam, geeft het Nederlandse leger zich gewonnen. Nederland is bezet gebied. De regering en de koninklijke familie zijn naar Engeland gevlucht. De negen miljoen inwoners van ons land wonen nu in een bezet land. Hoe reageerde de bevolking op de nieuwe omstandigheden? 1940 - Verwarring en aanpassing gaat over de Duitse bezetting van Nederland en het dagelijks leven in het eerste oorlogsjaar: de mobilisatie, de Duitse inval en het verloop van de strijd, de capitulatie en de komst van de Duitse troepen. Wat was het effect op de bevolking van de oorlogsdreiging, de Duitse aanwezigheid en de maatregelen van de bezetter? 1940 - Verwarring en aanpassing is het eerste deel van de zesdelige serie Leven in bezet Nederland.
Images
Geachte klant,
Let op: U betaalt per bestelling €4,85 dus ook als u meerdere boeken tegelijk bestelt blijven de verzendkosten het zelfde.
Dit tarief is voor Nederland!
Tarief voor België is €9,50
Met vriendelijke groet,
Team Oudefotoboeken.nl
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec Oudefotoboeken
- Après votre commande vous et Oudefotoboeken recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Oudefotoboeken
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- Oudefotoboeken peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.