Titre
Een O om in te bijten ( bij-de-hand zoemt in op dyslexie)
Auteur
Dieltiens, Kristien & Potter Marjolein (illustraties)
Langue
néerlandais
ISBN
9789044802467
Éditeur
Clavis B.V.B.A., Uitgeverij
Prix
€ 7,10
Détails
2004, Gebonden, 30 blz., h30xb22cm., mooi exemplaar
Plus d'informations
Recensie(s)
In dit prentenboek, dat inzoemt op dyslexie, zit Bas in groep 3 en leert lezen. Hij ziet een bord vol letters en woorden staan en hoort de meester in de klas de opdrachten uitleggen, maar hij begrijpt niet goed wat hij moet doen en hoe/waar hij moet beginnen. Bij allerlei opdrachten krijgt hij grappige fantasieen (bijvoorbeeld: als hij zijn naam onderaan moet schrijven, dan knielt Bas en schrijft zijn naam beneden op de vloer op het blaadje). Bas is een beelddenker en hij vat woorden en/of zinnen met een metaforisch karakter letterlijk op. De meester vertelt Bas dat hij dyslexie heeft en dat hij woorden mag gaan oefenen bij juffrouw Karen. Gelukkig heeft Bas een aardig buurmeisje als klasgenootje en vriendin. Zij oefent geduldig met Bas en zij geeft Bas voortdurend complimenten voor de dingen die hij goed kan, zoals een boomhut bouwen. Paginagrote gekleurde tekeningen in heldere kleuren passen goed bij het verhaal, dat met veel inlevingsvermogen is geschreven. Het boek kent een informatief en didactisch karakter. Dyslexie wordt op begrijpelijke wijze, aan de hand van alledaagse voorbeelden, uitgelegd. Het prentenboek kent een bijsluiter voor ouders en leraren. Als voorlees- en bespreekverhaal heel bruikbaar voor thuis en school met kinderen vanaf ca. 5 jaar.
Images
‘BaalderBoek’ is vooral gespecialiseerd in prenten- en kinderboeken. De boeken bij ‘BaalderBoek’ zijn ingedeeld op de thema’s van Kleuterplein en Schatkist en enkele andere veel voorkomende onderwerpen in de groepen 1 en 2 van de basisschool.
Hieronder een alfabetische lijst:
*Avontuur, *Bijbel, *Bouwen, *Buitenspelen, *Communicatie/Post, *December, *Dieren/Dierentuin, *Doen als of, *Eten en drinken/Restaurant, *Familie, *Gezondheid, *Herfst, *Kunst/Museum/Muziek, *Lente, *Lied/Vers/Gedicht, * Machines, *Natuur/ Milieu, *School, *SEO(Soc. Emot. Ontw.) *Uitvinden/Techniek, *Vervoer, *Winkelen, *Winter, *Wonen, *Voorbereidend lezen, *Voorbereidend rekenen, *Voorlezen, *Woordenschat.
Thuis staan nog veel meer boeken op de plank! Ook gerangschikt op bovenstaande thema’s. Vraag er naar door middel van een mailtje, misschien staat het gezochte exemplaar er tussen.
Bovendien help ik graag bij het zoeken naar een bepaald boek.
Laat het mij maar weten. Ook basisscholen kunnen van deze service gebruik maken.
De bestelde boeken worden via PostNL meestal voor € 4,25 in een brievenbuspakket verstuurd. Bij aankoop van meerdere boeken of grote boeken is pakketverzending mogelijk via PostNL, € 7,95 (tot 10 kg).
Het pakket wordt dan thuisbezorgd.
Afhalen na afspraak kan ook.
Zelf langskomen en lekker zoeken? Hartelijk welkom. Stuur maar even een mailtje.
Met groet,
Dinie Tijhuis, BaalderBoek.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec BaalderBoek
- Après votre commande vous et BaalderBoek recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de BaalderBoek
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- BaalderBoek peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.