Titre
Een bed in de hemel
Auteur
Loo, Tessa de
Langue
néerlandais
ISBN
9789029527972
Éditeur
De Arbeiderspers - Amsterdam
Prix
€ 4,00
Détails
2001, 4e druk, 141 pp hardcover gebonden met stofomslag (zo goed als nieuw!) Staat van het boek: 9.0
Plus d'informations
(De Arbeiderspers - Amsterdam)
ISBN 9029527978
4e druk 2001
141 pp hardcover gebonden met stofomslag
(zo goed als nieuw!)
Staat van het boek: 9.0
Herfst 1965. De achttienjarige ikfiguur, Kata Rózsavölgyi, brengt met drie anderen de nacht door in één bed. Wat zich laat aanzien als de aanloop tot de woelige jaren van de seksuele revolutie ontwikkelt zich in een andere richting. Ze doet een schokkende ontdekking.
Winter 1944. De Hongaars-joodse cellist Jenö Rózsavölgyi is ondergedoken bij zijn geliefde in Amsterdam. Ze speelt een wreed, pervers spel met hem waartegen hij geen verweer heeft. Op de dag van de bevrijding van Nederland verlaat hij haar in een toestand van grote ontreddering.
Herfst 1956. Kata's oom Miksa heeft dankzij de opstand Hongarije kunnen verlaten. Hij vult de lacune die ontstaan is door het zwijgen van haar vader met verhalen over haar Hongaarse voorouders die ze nooit heeft gekend.
Herfst 1995. De nacht die volgt op de begrafenis van haar vader in Boedapest bevindt Kata zich in één bed met haar broer. Terwijl hij slaapt laat zij het verleden de revue passeren.
Een bed in de hemel is de geschiedenis van een dubbele onvervulbare liefde, alle in de tweede helft van de twintigste eeuw verworven vrijheden ten spijt.
Tessa de Loo (1946) debuteerde in 1983 met de verhalenbundel De meisjes van de suikerwerkfabriek. Nadien publiceerde ze onder meer De tweeling en de literaire pelgrimage Een varken in het paleis.
Prijs €4,-
Images
Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec Stanley&Livingstone
- Après votre commande vous et Stanley&Livingstone recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Stanley&Livingstone
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- Stanley&Livingstone peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.