Titre

Jaren van verbeelding

Auteur
ISBN

9789050184755

Éditeur

Uitgeverij Balans

Prix

4,50

Détails

2002, 303 pp paperback met flappen, ***NIEUWSTAAT***, Staat van het boek: 10.0

Plus d'informations
Jan Paul Bresser - Jaren van verbeelding
(Balans)
ISBN 9050184758
uitgave uit 2002
303 pp paperback met flappen
***NIEUWSTAAT***
Staat van het boek: 10.0

Veertig jaar lang heeft journalist en criticus Jan Paul Bresser het publieke domein van kunst en cultuur verkend, beschreven en van commentaar voorzien.
In Jaren van verbeelding gaat hij op zoek naar enige samenhang in al die jaren, met als rode draad zijn liefde voor theater en literatuur.
In herinneringen, reconstructies, portretten, reportages en kritische kanttekeningen schetst hij ons culturele landschap. Hij doet dat samen met een aantal kunstenaars met wie hij betekenis tracht te geven aan een nog lang niet voltooid verleden tijd.
Een waaier van verhalen ontstaat op deze manier, over creatieve, bevlogen en dwarse mensen. Over de stofzuiger van Annie M.G.Schmidt, de piste van Erik Vos, de schuilplaats van Rudi van Dantzig, de stem van Judith Herzberg, de lijn van Pierre Janssen, de twijfels van Freek de Jonge, de korte broek van Willem Wilmink, de geheime tuin van Ritsaert ten Cate, de blik van Maria Goos, de regenjas van Remco Campert. Onder andere!

Recensie(s)Als voormalige chef van de kunstredacties bij zowel de Volkskrant als het weekblad Elsevier heeft Jan Paul Bresser (1941) een behoorlijke staat van dienst opgebouwd. Veertig jaar lang beschreef en becommentarieerde hij het domein van kunst en cultuur. Deze verzameling essays is een weerslag van vier decennia journalistiek, met tal van herinneringen, reconstructies, gesprekken en kritische kanttekeningen. Daarbij voert hij diverse kunstenaars op, zoals Jan Wolkers, Han Bentz van den Berg, Rudi van Dantzig, Boudewijn Buch, Ton Lutz, Judith Herzberg, Kees Fens, Annie M.G. Schmidt, Joop van den Ende, Freek de Jonge en Kader Abdolah. Het is zeker geen chronologische cultuurgeschiedenis geworden, maar eerder een verzameling eigen verhalen op basis van persoonlijke voorkeuren en eigen bronnen. In deze bundel gaat de auteur op zoek naar enige samenhang. Of die aan te treffen is, moet iedere lezer voor zichzelf bekijken. Tijdens de zoektocht naar samenhang zal de lezer van deze kloeke bundel zich zeker niet vervelen. Paperback; vrij kleine druk.

Prijs €4,50
Images
Bresser, Jan Paul - Jaren van verbeelding
Bresser, Jan Paul - Jaren van verbeelding
Bresser, Jan Paul - Jaren van verbeelding
Stanley&Livingstone Utrecht

Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!

ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Stanley&Livingstone.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Stanley&Livingstone
  • Après votre commande vous et Stanley&Livingstone recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Stanley&Livingstone
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Stanley&Livingstone peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers