Titre
Een nieuwe dag
Auteur
Quindlen, Anna
Langue
néerlandais
ISBN
9789045009391
Éditeur
Atlas
Prix
€ 4,50
Détails
2006, 381 pp paperback (zo goed als nieuw!) Staat van het boek: 9.0
Plus d'informations
(Atlas)
ISBN 9789045009391
uitgave uit 2006
381 pp paperback
(zo goed als nieuw!)
Staat van het boek: 9.0
Meghan Fitzmaurice is h gezicht van het succesvolle praatprogramma Rise and Shine. Opeen doodnormale maandagochtend valt haar perfecte leven in diggelen: tijdens een uitzending choqueert ze de kijkers door twee verboden woorden in de mond te nemen.
Opeens is het einde van een tijdperk aangebroken, niet alleen voor Meghan, die niet gewend is aan tegenslagen, maar ook voor haar jongere zusje Bridget, een welzijnswerker in de Bronx die altijd in de schaduw van haar zus heeft gestaan. De uitspraak op tv treft ook Meghans zoon, haar man, haar vrienden en fans.
De zussen slagen er echter middels hun scherpe tong en snelle verstand in de tierende Amerikanen een hak te zetten. Bovendien hebben ze zo’n hechte band met elkaar, dat geen enkele tragedie daar invloed op lijkt te hebben.
Anna Quindlen schreef onder andere de romans Bont en blauw, De enige waarheid en Zegeningen. Ze schrijft regelmatig voor Newsweek en The New York Times.
Prijs €4,50
Images
Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec Stanley&Livingstone
- Après votre commande vous et Stanley&Livingstone recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Stanley&Livingstone
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- Stanley&Livingstone peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.