Titre

De Tweede Wereldoorlog in foto's

Auteur
Langue

néerlandais

Éditeur

REBO

Prix

3,45

Détails

7e druk 2002, hardcover, goed, 600 bldz

Plus d'informations
'Een plaatje zegt vaak meer dan duizend woorden' gaat zeker op voor het fotoboek 'De Tweede Wereldoorlog'. Ruim 900 zwart-witfoto's, verzameld door Micro De Get en van korte bijschriften voorzien door David Boyle, geven een duidelijk beeld van de gewelddadige gebeurtenissen tussen 1939 en 1945 tijdens het grootste mondiale conflict aller tijden. De auteurs besteden in het eerste helft van het boek aandacht aan de strijd in Europa, vanaf de opkomst van het racisme tot en met de bevrijding. In de tweede helft van het boek richt men de blik op Azië en de opkomst en ondergang van het Japanse Rijk, vanaf het Japanse expansionisme tot en met de kern wapenaanval op het Japanse moederland en de overgave. Elk belangrijk strijdtoneel wordt behandeld en de samenstellers van het boek hebben gebruik gemaakt van beeldmateriaal, afkomstig van 'vriend en vijand'. De vele foto's zijn van een goede kwaliteit. Het boek is voorzien van een kort register en een overzicht van de instanties die hebben bijgedragen aan de fotocollectie van de auteurs. Een uitgave voor een groot publiek.
Images
Boyle, David - De Tweede Wereldoorlog in foto's
Boyle, David - De Tweede Wereldoorlog in foto's
ASSELT Zutphen

Binnen 3 dagen krijgt u bericht van mij, als dat niet zo is kijk u dan in de SPAM van u mail.

MAANDAANBIEDINGEN FEBRUARI EN MAART alle boeken 15% korting op de boeken.
Bij 5 boeken of meer krijgt u 20% korting op alle boeken.

Als u vragen heeft over het boek mag u altijd bellen

Met vriendelijk groet,


Boekwinkeltjes Asselt
Bert van Asselt
06-51955398

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie ASSELT.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec ASSELT
  • Après votre commande vous et ASSELT recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de ASSELT
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • ASSELT peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers