Titre

De laatste manager. Een pleidooi voor vrijheid, gelijkheid en ondernemerschap

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789077881767

Éditeur

Haystack

Prix

10,00(Excl. toute livraison)

Détails

2010, 224 pp., paperback. NIEUWSTAAT

Plus d'informations
Nieuwstaat.

De auteur van dit prikkelende boek, een filosoof, vermoedt dat de manager een uitstervend ras is en hij is daar bepaald niet rouwig om. Hij laat zien aan de hand van het voorbeeld van Buurtzorg Nederland dat het anders kan. Deze landelijk opererende thuiszorgorganisatie werkt met zelfstandige eenheden van tien tot twaalf verpleegkundigen die alles zelf doen: van roosteren van het werk tot en met de administratie ervan. Goed opgeleide en gemotiveerde medewerkers zijn zonder manager prima in staat hun werk zelf te organiseren en te bewaken. De auteur bepleit in een aansprekende symptoomanalyse tal van (voor)beelden en met veel kennis van zaken om meer zelfsturing te leggen bij ondernemende en zelfverantwoordelijke medewerkers. En de resultaten van deze zelfsturing spreken boekdelen: bij Buurtzorg Nederland melden zich jaarlijks spontaan honderden verpleegkundigen aan en de dienstverlening wordt gewaardeerd met een 8.7 voor de verleende zorg tegen aanzienlijk lagere kosten. Met bronnenopgave, tips om verder te lezen en een register.
Images
Kuiken, Ben - De laatste manager. Een pleidooi voor vrijheid, gelijkheid en ondernemerschap
boekmakelaar Maastricht

Betaling met paypal is mogelijk.

Afhalen van boeken in overleg.
Na één dag geen antwoord, kijk dan in je spambox.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie boekmakelaar.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec boekmakelaar
  • Après votre commande vous et boekmakelaar recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de boekmakelaar
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • boekmakelaar peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers