Titre

Het Nederlandse jachtwildkookboek

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789027415035

Éditeur

Van Holkema & Warendorf

Prix

19,95

Détails

2005, Gebonden, 160 pagina's. In nieuwe staat

Plus d'informations
Het eten van wild wordt steeds populairder in Nederland. Maar de geheimzinnige, fascinerende wereld van de Nederlandse jagers blijft voor veel mensen verborgen. `Waar houden ze zich mee bezig en hoe is het jagen eigenlijk geregeld? Welke wildsoorten komen op hun jachttableau en hoe gaat dat in zijn werk? Hoe komt het wild dat zij schieten uiteindelijk op ons bordje terecht? En hoe kun je optimaal genieten van vers Nederlands wildbraad in gerechten? Jaap Vissering laat de lezer in dit boek kennismaken met alle ins en outs van de jacht. De geschiedenis en belangrijkste begrippen passeren de revue en de lezer wordt meegenomen naar de jachtvelden. De vele wildrecepten in het boek maken het geheel compleet. Ze blinken niet alleen uit in originaliteit en culinaire verfijning, maar kunnen ook door iedere thuiskok gemakkelijk worden uitgevoerd
De combinatie van recepten en een overzicht van de jacht in Nederland maken Het Nederlandse jachtwildkookboek tot een uniek standaardwerk en een must voor iedereen die geïnteresseerd is in wild(braad) en nieuwsgierig naar jacht en jagers. Jaap Vissering (1946) is journalist, kok en jager. Hij maakte jarenlang het vakblad voor chef-koks Food & Value en is momenteel o.m. hoofdredacteur van het fijnproeversmagazine Whisky etc.
De recepten in dit kookboek zijn van gerenommeerde koks. Het is een gemis dat hun namen niet bij de recepten staan.
Images
Vissering, Jaap - Het Nederlandse jachtwildkookboek
Vissering, Jaap - Het Nederlandse jachtwildkookboek
Gourmand Gazette Sprang-Capelle

Welkom bij de boeken van GourmandGazette.nl, de site met nieuws over eten, drinken en uitgaan. De verzendkosten binnen Nederland bedragen € 5,95, buiten Nederland op aanvraag.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Gourmand Gazette.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Gourmand Gazette
  • Après votre commande vous et Gourmand Gazette recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Gourmand Gazette
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Gourmand Gazette peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers