Titre

De man in het midden / druk 2

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789021495392

Éditeur

Querido's Uitgeverij BV, Em. (Salamander 539) Enkele notities/naam op schutblad. Tevens krantenknipsel over het boek en de schrijver aangehecht.

Prix

1,25

Détails

Salamander 539, 157 blz. In minder goede staat, enkele blz. vlekkerig.

Plus d'informations
In De man in het midden beschrijft een kleinzoon het leven van zijn grootvader. Twee problemen spelen in dat leven een grote rol. In de eerste plaats de moeilijkheid om meetbaarheid en voorspelbaarheid van de techniek toe te passen op het dagelijks leven met zijn gevoelens en emoties. En in de tweede plaats is er het probleem van het kiezen, speciaal het kiezen voor of tegen georganiseerde politieke solidariteit. Wie zich aansluit zal achteraf vaak moeten erkennen dat hij zich lelijk heeft vergist; wie zich afzijdig houdt legt geen gewicht in de schaal, hij staat ten slotte alleen, tussen twee stoelen, in het midden.J. Bernlef (1937) schreef een groot aantal dicht-, verhalen- en essaybundels. Van zijn romans zijn Hersenschimmen en Publiek geheim de bekendste geworden. Ook Eclips, waarin de wereld in het hoofd van een halfzijdig verlamde langzaam weer heel wordt, trekt sterk de aandacht. Hij ontving vele prijzen, waaronder de Constantijn Huygens- en de AKO Literatuurprijs.
Images
 - De man in het midden / druk 2
ALSNOG West Betuwe

Verzending voor 3,75 geldt ook voor gecombineerde verzending: boeken die op een en dezelfde dag worden besteld (pakket, afhaalservice). Voor thuisbezorging 1 euro meer. Wacht in dat geval met betalen tot wij u bericht hebben gestuurd met het totaalbedrag. Voor verzending buiten Nederland gelden andere verzendkosten.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie ALSNOG.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec ALSNOG
  • Après votre commande vous et ALSNOG recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de ALSNOG
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • ALSNOG peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers