Titre

Cyberspace. Zijn, denken en bewegen in een grenzeloze wereld

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789056252243

Éditeur

Valkhof Pers

Prix

5,00(Excl. toute livraison)

Détails

2006, 157 pp., paperback. NIEUWSTAAT

Plus d'informations
Nieuwstaat.

Het aanzetten van de computer is als het openen van een deur naar een andere wereld, een wereld vol informatie, soms ook vol sensaties en religieuze gewaarwordingen, maar ook een wereld van verleiding en misleiding, waarin mensen van identiteit kunnen wisselen en waarin alles zeer snel en nog sneller gaat. Een wereld kortom die het meer dan waard is om je in te verdiepen en kritisch te verkennen.
Cyberspace geeft de 'ruimte' aan die ontsloten wordt door de wereldwijde koppeling van computergeheugens. In deze 'ruimte' bestaan de grenzen van de fysieke wereld niet meer. Afstand vormt geen beperking meer voor e-mail, voor telebankieren, en zelfs niet voor chirurgische ingrepen. Met een webcam kun je elkaar ook over grote afstand in de ogen kijken.
De meer-dimensionale weergave van al deze informatie kan de suggestie wekken dat we ons in die informatie bevinden en ons in deze virtuele werkelijkheid vrijelijk kunnen bewegen en ermee in interactie kunnen treden.
In 'Cyberspace - zijn, denken en bewegen in een grenzeloze wereld' verkennen de auteurs vanuit verschillende invalshoeken de steeds voortgaande informatietechnologie en wat deze doet met onze menselijke identiteit, onze religieuze verbeelding en ons denken over lichamelijkheid.
Images
Oomen, Palmyre, Jan W.M. Osse, Vincent G.H.J. Kirkels - Cyberspace. Zijn, denken en bewegen in een grenzeloze wereld
boekmakelaar Maastricht

Betaling met paypal is mogelijk.

Afhalen van boeken in overleg.
Na één dag geen antwoord, kijk dan in je spambox.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie boekmakelaar.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec boekmakelaar
  • Après votre commande vous et boekmakelaar recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de boekmakelaar
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • boekmakelaar peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers