Titre

Coupe Oorlog

Auteur
ISBN

9789053331408

Éditeur

Prometheus - Amsterdam

Prix

4,50

Détails

1992, 341 pp paperback (lichte roestvorming, verder goed) Staat van het boek: 7.5-8.0

Plus d'informations
William Boyd - Coupe oorlog
(Prometheus - Amsterdam)
ISBN 9053331409
uitgave uit 1992
341 pp paperback
(lichte roestvorming, verder goed)
Staat van het boek: 7.5-8.0

Het verhaal is voor het grootste deel gesitueerd in Oostelijk Afrika en beschrijft tegen de achtergrond van een vergeten slagveld van de Eerste Wereldoorlog, de avonturen van Felix Cobb, een jonge Engelse cynicus van redelijk goede familie, die zich heeft aangemeld als soldaat om in de buurt van Nairobi te zoeken naar zijn verloren gewaande broer Gabriel, die in een krijgsgevangenkamp zit. In Gabriels omgeving bevindt zich een keur van vreemde vogels, zoals de te dikke pionier Temple Smith en de lugubere Von Bishops; verwondingen en ongevallen worden plastisch beschreven. William Boyd (1952) plaatst zich met deze hier-en-daar inktzwarte komedie in het rijtje van Evelyn Waugh, Kingsley Amis en Tom Sharpe, waarbij hij in dit geval de conventies en verteltechnieken van de koloniale avonturenroman à la Wren en Rider Haggard voor zijn eigen subversieve doeleinden gebruikt. Het boek is in 1982 in de Engelse kritiek goed ontvangen. Eerder verschenen als "Gewoon een oorlogje".
(Biblion recensie, Drs. G. van Aken.)

Prijs €4,50
Images
Boyd, William - Coupe Oorlog
Boyd, William - Coupe Oorlog
Boyd, William - Coupe Oorlog
Stanley&Livingstone Utrecht

Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!

ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Stanley&Livingstone.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Stanley&Livingstone
  • Après votre commande vous et Stanley&Livingstone recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Stanley&Livingstone
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Stanley&Livingstone peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers