Titre

De Groei voorbij. Over de economische toekomst van Nederland na de booming nineties

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789023425526

Éditeur

De Bezige Bij

Prix

5,00(Excl. toute livraison)

Détails

2007, 2e dr., 287 pp., paperback. NIEUWSTAAT

Plus d'informations
Nieuwstaat.

In zijn boek betoogt Jaap van Duijn (hoogleraar economie) dat er in de toekomst eigenlijk geen sprake meer kan zijn van economische groei. Gelet op de vergrijzing en de concurrentie uit 'nieuwe' landen moeten we het ergste vrezen. In zijn boek geeft hij voorbeelden van het zeer toegenomen gebruik van bier en margarine; daarbij geeft hij aan dat de winstmarges griezelig laag zijn geworden (voorbeelden: Akzo-Nobel en Unilever). Tegelijkertijd zijn de inkomensstijgingen aan de top exorbitant. Van Duijn heeft in beginsel gelijk: de economie zal in de toekomst niet meer in dezelfde mate groeien als wij gewend zijn. Anderszins zal het in de toekomst meer gaan om Europese groei. De ontwikkelingen zullen daarbij leiden tot nieuwe economische modellen en visies op groei. Toch vormt zijn werk een boeiend tijdbeeld en een serieuze waarschuwing. We zullen snel moeten handelen. Doen we dat niet, dan zal Nederland er over twintig jaar anders uitzien, met het gevaar op terugval naar de jaren zeventig. Een interessante analyse van de economie van Nederland in de toekomst.
Images
Dui 2e dr., 287 jn, Jaap van - De Groei voorbij. Over de economische toekomst van Nederland na de booming nineties
boekmakelaar Maastricht

Betaling met paypal is mogelijk.

Afhalen van boeken in overleg.
Na één dag geen antwoord, kijk dan in je spambox.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie boekmakelaar.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec boekmakelaar
  • Après votre commande vous et boekmakelaar recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de boekmakelaar
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • boekmakelaar peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers