Titre

Schermen

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9070530171

Éditeur

Exa

Prix

7,50(Excl. toute livraison)

Détails

1986, 1e dr., 134 pp., paperback. NIEUWSTAAT

Plus d'informations
Nieuwstaat.

Een rond historische feiten geschreven levensgeschiedenis van een fictieve Fransman (1861-1914). Alain Lefevre maakt in zijn jeugd met een zigeunerfamilie kennis. Hij raakt in de ban van de zigeunerdochter, een passie, die zijn hele leven zal beinvloedenen die hem uiteindelijk fataal wordt. Hij vindt een baan als administrateur bij de politieprefect van Parijs, die tevens een soort geheime dienst leidt. Alain is overdag de nette ambtenaar, maar 's avonds ontpopt hij zich tot een nietsontziende spionnenjager. Tijdens de festiviteiten rond de Wereldtentoonstelling (1889) ziet hij toevallig het meisje weer, raakt haar spoor bijster en ziet haar enkele jaren later in het lijkenhuis weer terug. De diamant, die zij altijd droeg, wordt hem noodlottig. Auteur noemt dit een psycho-mythe, kennelijk in de betekenis van godenverhaal, daar Alain zich hoog boven iedereen en alles verheven voelde. De titel is tweeledig, Alain was een goed schermer en tevens schermde hij met zijn dedaine houding. Er zijn overeenkomsten met "Nachtspel", 1953, in dit boek te signaleren: dezelfde leugenachtigeheid van de personen, de erotiek en de zwarte zijde van de menselijke natuur.
Images
Laerhoven, Bob van - Schermen
boekmakelaar Maastricht

Betaling met paypal is mogelijk.

Afhalen van boeken in overleg.
Na één dag geen antwoord, kijk dan in je spambox.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie boekmakelaar.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec boekmakelaar
  • Après votre commande vous et boekmakelaar recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de boekmakelaar
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • boekmakelaar peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers