Titre

Het raadsel van de liefde

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789044511277

Éditeur

De Geus

Prix

3,50(Excl. toute livraison)

Détails

2007, 6e druk, 380 pp hardcover gebonden, Staat van het boek: 8.5

Plus d'informations
Marianne Fredriksson - Het raadsel van de liefde
(De Geus)
ISBN 978-90-445-1127-7
6e druk 2007
380 pp hardcover gebonden
Staat van het boek: 8.5

In de bestseller Het raadsel van de liefde buigt Marianne Fredriksson zich over de verschillen tussen man en vrouw, en tussen verstand en intuïtie.
Recensie(s)

Jan en Angelika zijn verliefd. Jan heeft een moeilijke jeugd gehad bij een moeder die hem totaal niet begreep. Hij is arts en wetenschapper, gespecialiseerd in stamceltechnologie. Jan probeert door zijn onderzoeken de natuur te begrijpen en te beinvloeden. Angelika is een erg gevoelige verpleegster met paranormale begaafdheden. De psychisch gestoorde moeder van Angelika is vroeg gestorven. Angelika wordt regelmatig geplaagd door stemmen. Zij gelooft dat mensen geleid worden door dromen en gevoelens. Hoewel ze erg veel van elkaar houden, blijken ze elkaar niet altijd te begrijpen. Als Angelika in verwachting raakt, voelt ze de dreiging van de stemmen en raakt daardoor in een psychose. Een verhaal over twee mensen die van elkaar houden ondanks grote verschillen; ze proberen vruchteloos elkaar te begrijpen. Hun liefde wordt breed uitgesponnen; tegen het einde raakt het verhaal in een sneltreinvaart waardoor de logica enigszins verdwijnt. Toch een ontroerend verhaal over de verschillen tussen mannen en vrouwen; er is erg veel aandacht voor maaltijden en eten.

Prijs €3,50
Images
Fredriksson, Marianne - Het raadsel van de liefde
Fredriksson, Marianne - Het raadsel van de liefde
Fredriksson, Marianne - Het raadsel van de liefde
Stanley&Livingstone Utrecht

Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!

ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie Stanley&Livingstone.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec Stanley&Livingstone
  • Après votre commande vous et Stanley&Livingstone recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Stanley&Livingstone
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • Stanley&Livingstone peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers