Titre
IJsberen en andere draaikonten in de dierentuin
Auteur
Merle, Ditte
Langue
néerlandais
ISBN
9789044329063
Éditeur
The House of Books - DE AUTEUR KAN HET BOEK VOOR U SIGNEREN!
Prix
€ 9,00(Excl. toute livraison)
Disponible
20 copies
Détails
2010, gebonden, hardcover, 127 pp, prachtige kleurenillustraties van Alex de Wolf, NIEUW
Plus d'informations
Over dierentuinen en dierentuindieren. Hoe krijg je een leeuw op de operatietafel? Moeten nijlpaarden wel eens naar de tandarts? Wat gebeurt er als een dier ontsnapt: een aap, een lynx, een octopus? Krijgt een miereneter echte mieren te eten? Hoe werd vroeger een olifant vervoerd? Weet je dat sommige dieren met de post gaan? Er zijn ook zielige verhalen. Waarom bijt moeder ijsbeer soms haar jonkies dood. Welke gekke spullen vindt de dierenarts in de maag van een zeehond? Als je dit boek leest en al die mooie dierentekeningen van Alex de Wolf ziet, is het of je in de dierentuin bent!
Dit boek is een nieuwe, herziene versie van het boek uit 1997 dat in 1998 bekroond werd met een Vlag en Wimpel van de Griffeljury.
Voor iedereen vanaf 8 jaar.
INDIEN GEWENST KAN DE AUTEUR HET BOEK VOOR U SIGNEREN!
Dit boek is een nieuwe, herziene versie van het boek uit 1997 dat in 1998 bekroond werd met een Vlag en Wimpel van de Griffeljury.
Voor iedereen vanaf 8 jaar.
INDIEN GEWENST KAN DE AUTEUR HET BOEK VOOR U SIGNEREN!
- Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
- Vous gérez directement cette commande avec Boekenbeest
- Après votre commande vous et Boekenbeest recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de Boekenbeest
- L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
- Boekenbeest peut demander un prépaiement
- Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.