Titre

Klein Herbarium.

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789062553174

Éditeur

Atrium

Prix

5,00(Excl. toute livraison)

Détails

1994. Or.hardcover met st.omsl.. 141pp..redelijke staat 9789062553174 148 Breng de natuur op een stijlvolle manier terug in huis met Marjolein Bastin.

Plus d'informations
Breng de natuur op een stijlvolle manier terug in huis met Marjolein Bastin. Dit merk laat zich inspireren door al het moois wat de natuur ons te bieden heeft. De kleinste details van deze wonderlijke wereld worden door Marjolein Bastin uitvergroot. Om iedereen bewust te maken van al dit moois zijn talloze producten voorzien van de prachtigste natuurdesigns. Droom heerlijk weg onder de dekbedden met natuurschoon. Of drink jouw dagelijkse kopje thee uit één van de prachtig ontworpen kopjes van Marjolein Bastin. Naast de natuurlijk vormgegeven producten van dit merk is ook Vera de Muis niet weg te denken uit het assortiment van Marjolein Bastin. Vera en haar vriendjes maken kinderen op een vriendelijke manier bewust van al het moois in de natuur. Door middel van verhalen en spelletjes wordt iedereen bewust van de kleine dingen die Moeder Aarde te bieden heeft. Breng de natuur tot leven met dit prachtige merk. Op bol.com vind je alle boeken van Marjolein Bastin, waaronder het nieuwste boek van Marjolein Bastin.
Alles van Marjolein Bastin
Toon minder
Recensie(s)
Er zijn mensen die in verrukking komen bij het zien van bloeiende wilde planten. Zo ook de tekstschrijver van dit boekje. Door zijn gevoelens op schrift te stellen doet hij ongetwijfeld velen plezier. De speurders langs slootkanten en wegbermen zullen zijn enthousiasme delen en herkennen. Toch is de tekst in de eerste plaats bedoeld als aanvulling op de tekeningen van Marjolein Bastin. Zij weet de bloemen haast nog natuurgetrouwer af te beelden dan in een echt herbarium mogelijk is. Geen boekje om wilde planten te leren kennen. Meer een weergave van gevoelens die iedere plantenminnaar ondergaat bij het vinden van al die wonderbaarlijke "bloemen des velds".

(NBD|Biblion recensie, J. Timmers.)
Images
Marjolein Bastin Tekst: Frans Buissink - Klein Herbarium.
boekenbinder Egmond-Binnen

Let op! Kijk ook in uw map "ongewenste mail". Soms komen berichten van Boekwinkeltjes.nl daarin terecht.

De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie boekenbinder.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec boekenbinder
  • Après votre commande vous et boekenbinder recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de boekenbinder
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • boekenbinder peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers