Titre

De Amerikaan (vertaling uit het Engels van 'The American'); thriller

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9789085690443

Éditeur

Elbertinck

Prix

5,00(Excl. toute livraison)

Détails

2007; 3e druk; kleine paperback; 406 pag.; goed 9789085690443 366 Andrew Britton is de verrassing van 2006. Op 24-jarige leeftijd heeft hij een opzienbarend en spannend debuut geschreven. Van deze schrijver hoort u zeker meer. Bookrepor

Plus d'informations
Een thrillerdebuut van één van de meest veelbelovende jonge schrijvers, Andrew Britton. Hij heeft een bloedstollende thriller geschreven over de gevolgen van 9/11 en introduceert in zijn debuut CIA-agent Ryan Kealey.
Op 33-jarige leeftijd heeft Kealy meer bereikt in het leger en bij de CIA dan de meeste mannen in hun hele leven zullen bereiken. Hij heeft de donkere kanten van het leven en de wereld gezien en mag zich gelukkig prijzen dit allemaal te hebben overleefd. De CIA laat hem echter weinig tijd om over deze verschrikkingen heen te komen. Ryan wordt ingezet om een voormalig Amerikaans soldaat, Jason March, te bestrijden die zich heeft aangesloten bij een netwerk van terroristen in het Midden-Oosten. March, een genadeloze moordenaar moet tot staan worden gebracht, voordat hij de kans krijgt Amerika te vernietigen.
Kealy vormt een duo met de mooie Britse Naomi Kharmai. Ryan neemt zich voor om zonodig alle regels te negeren om zijn voormalige leerling op te sporen. March slaagt erin Kealy een stap voor te blijven en maakt er dan ook een persoonlijke vete van. Wanneer alles voorbij lijkt te zijn gaat March op zoek naar Ryan's vriendin...
Images
Britton, Andrew - De Amerikaan (vertaling uit het Engels van 'The American'); thriller
boekenbinder Egmond-Binnen

Let op! Kijk ook in uw map "ongewenste mail". Soms komen berichten van Boekwinkeltjes.nl daarin terecht.

De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie boekenbinder.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec boekenbinder
  • Après votre commande vous et boekenbinder recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de boekenbinder
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • boekenbinder peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers