Titre

Geld verdienen met een eigen huis

Auteur
Langue

néerlandais

ISBN

9075669011

Éditeur

Lioness Books

Prix

3,95(Excl. toute livraison)

Détails

1996, 1e druk, paperback, goede staat, 416 blz.

Plus d'informations
Geld verdienen met een eigen huis biedt nagenoeg alle informatie die ook maar enigszins van belang is voor kopers en bewoners van een eigen huis. Die informatie wordt gecombineerd met talloze tips over mogelijkheden geld uit te sparen of geld te verdienen met een eigen huis (en de hypotheek). Een eigen huis is immers méér dan een plek om te wonen: het is daarnaast een kapitaal bezit waaruit veel meer rendement kan worden gehaald! Zowel de huizen- als de hypotheekmarkt is bovendien flink in beweging, onder meer door een vloed van nieuwe diensten en (hypotheek)produkten. In dit boek worden die kritisch onder de loep genomen. Kortom, dit boek is een onmisbaar naslagwerk. Als gids tijdens de oriëntatie bij koop of verkoop, bijvoorbeeld ook bij het kiezen van adviseurs. Of om te voorkomen dat een fiscaal dubieuze hypotheek-constructie wordt gekozen. Maar ook zijn er tal van andere belangrijke zaken met belangrijke financiële consequenties, zoals bestemmingsplannen, burenrecht, appartementsrecht, een goed beheer van huis en hypotheek, verhuizen naar het buitenland, overdragen van bezit aan de kinderen, verstandig bouwen, de juiste verzekering kiezen.
Images
Kleijn, Wim van der - Geld verdienen met een eigen huis
anubis Varennes sur Amance

Nadat uw bestelling bij ons binnen is gekomen ontvangt u van ons een mailtje met de hoogte van de verzendkosten en ons rekeningnummer.
Zodra wij uw betaling hebben ontvangen zal de bestelling verstuurd worden.
De boeken worden in principe vanuit Frankrijk verstuurd maar we gaan regelmatig op familiebezoek in Nederland waardoor we de boeken ook via Post NL kunnen versturen. HEEFT U BINNEN 2 DAGEN GEEN BERICHT VAN ONS ONTVANGEN, KIJK DAN OOK EVEN IN UW SPAM-BOX, WANT HELAAS KOMT ONZE MAIL SOMS DAARIN TERECHT.

Entrez vos données ci-dessous pour commander ce titre à la librairie anubis.

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

En visitant notre site Web, et en passant une commande, nos termes et conditions s'appliquent.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Modifier les paramètres
Le captcha est en cours de chargement. Veuillez patienter...

Cliquez sur le carré blanc ci-dessus

  • Tous les livres sont en état complet et normal, sauf indication contraire. De petites imperfections comme une page collée ou un nom sur la feuille ne sont pas toujours mentionnés
  • Vous gérez directement cette commande avec anubis
  • Après votre commande vous et anubis recevrez une confirmation par e-mail. Dans l'e-mail que vous pouvez trouver, vous pouvez trouver le nom et l'adresse de anubis
  • L'acheteur paie les frais de livraison, sauf accord contraire
  • anubis peut demander un prépaiement
  • Boekwinkeltjes.nl essaie de rapprocher les acheteurs et les vendeurs. Boekwinkeltjes.nl n'est jamais impliqué dans un accord entre l'acheteur et le vendeur. Si vous avez un différend avec un ou plusieurs utilisateurs, vous devez le réparer vous-même. Vous indemnisez Boekwinkeltjes.nl de toute réclamation.

7,3 millions de livres

Neuf et d'occasion

11200 librairies

Antiquaires et particuliers